KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13803333
nr 1380 3333
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 24x32cm, yttermått inklusive ram: 53x59cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:24:34
22/2 10:15:19
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt